• Свеж
WFZCP Цврсто Дрво Мултифункционален Скала Креативни Скала Дома Мобилни Преносни Виткање Скала за Библиотека Таванот Кујна
zoom_in

WFZCP Цврсто Дрво Мултифункционален Скала Креативни Скала Дома Мобилни Преносни Виткање Скала за Библиотека Таванот

DEN 1562.40

Од стока
check Во продавницата

Карактеристики : Количка за дизајн, лесен за чување, не заземаат простор,се лизга-отпорни нозе обезбеди стабилност на било која површина.Висок квалитет на хардвер : избраниот висок квалитет на хардвер, скала е поцврста, постабилна, убава, безбедно.Може да се користи како скала, силно оптоварување, висока стабилност и безбедност.Мала меморија, трајни, простор за заштеда на енергија, лесен за употреба.Висок квалитет на цврсто дрво, еколошки лак финиш, нежна, силна и цврста.Име на производ : Чекор stool Product материјал : wood Product боја : white Product големина : 41x52x55cm Bearing капацитет : 100kg Whether да се соберат : assembly Quantity : Чекор столче x1.

Вака можеби ќе ви се допадне..