• Свеж
Speco 8 Канал IP HD-Tvi и Аналогни Целосен Хибрид Снимач
zoom_in

Speco 8 Канал IP HD-Tvi и Аналогни Целосен Хибрид Снимач

DEN 16669.44

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Брзо се откријат и да ги инсталирате Сите Speco IP Камери.Тип На Производ : Надзор Системи.Објектот Пакет Димензија : 19.0" L x 16.0" W x 3.5" H. Точка Пакет Тежина : 7.0 lb.Хт целосен хибрид HD-TVI ѕид рекордер со Looping излези и во реално време на снимањето.Хт целосен хибрид HD-TVI ѕид рекордер со Looping излези и во реално време на снимањето.Хт целосен хибрид HD-TVI ѕид рекордер со Looping излези и во реално време на снимањето.

Вака можеби ќе ви се допадне..