• Свеж
Кафези 6/10 инчен Прстен Светлина со Tripod LED Прстен Светлина Selfie Прстен Светлина со Застане за Телевизија Осветлување Фотографија (Големина : 26CM)
zoom_in

Кафези 6/10 инчен Прстен Светлина со Tripod LED Прстен Светлина Selfie Прстен Светлина со Застане за Телевизија

DEN 1180.80

Од стока
check Во продавницата

1.[Tbale Tripod Стојат]Нашите производи Selfie Прстен Светлина се погодни за било каков вид на заградата на пазарот. 2.[Мулти-Функции]2-во-1 дизајнот е комбинација на телефонот носителот и selfie прстен светлина заедно, тоа е професионална алатка за создавање живеат видеа/снимање со паметен телефон или компјутер.Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн настава, темни предели vlogging итн. 3.[Универзален Телефон Носителот]Компатибилен со скоро СИТЕ паметни телефони со или без случај, погоден за i Phone 5 SE 5 S 6 6s. 6plus 6 S Плус 7/87 Plus/8 Плус/X/XS 5.8"/IPOD Touch5 / 6/XR/XS Max/ за Samsung Галакси/ за Huawei/Xiaomi redmi/Мото/sony/Алкател/LG/HTC. 360 степени rotatable, прилагодливи на гледање, без разлика дали тоа може да биде хоризонтална, вертикална, или било кој агол под сонцето. 4.[USB Напојува]Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер, и др.Лесна контрола на кабелот за напојување за вклучување/исклучување или вклучете го осветлувањето на владата ви се допаѓа.Потекло : CN(Потекло)Пакет : Yes Color Температура : 3300-5600 KProduct Име : Убавина Yan Пополни Light Color температура опсег : 3000-6000 KLight тип боја : Ладна светлина, светлина, Топла светлина, Топло Ладно light Lamp живот : Светилка живот : : до 6000 часа / h Lamp живот : Ra 90 Power снабдување метод : USB.

Вака можеби ќе ви се допадне..