• Свеж
Накит, Кутии Голем Накит Кутија Мулти-Слој Накит за Чување Накит Организатор Кутија за Жените, Ѓердан Прстен Earring Складирање Lockable Подарок Случај Дома Додатоци (Боја
zoom_in

Накит, Кутии Голем Накит Кутија Мулти-Слој Накит за Чување Накит Организатор Кутија за Жените, Ѓердан Прстен Earring

DEN 1744.80

Од стока
check Во продавницата

Нашиот накит кутија организатор е направен на СТП кожа и меки кадифени обвивка,анти-абразивни, не-исчезнат, заштита на вашиот накит од гребнатини.Извонредна cascading дизајн совршено се класифицира накит и чува уредна, rescues од губењето на време да untangle она што сакате да се носат.Нашиот накит кутија е 26 X 18.5 X 19.5 cm, многу погодна за чување девојка накит вклучувајќи белегзии, обетки, прстени, ѓердани и други скапоцени keepsakes.Со безбеден метален затворач и да се справи со дизајн, Оваа кутија за накит е многу лесно да се носат за патување и одмор.Со едноставен и стилски дизајн, овој накит кутија ќе се практичен подарок за накит & додатоци љубовници.Тоа ќе биде богатство и незаборавни одмор подарок, соодветен за Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, годишнина, забава и многу повеќе.Боја : Pink Product име : Накит Box Product материјал : ПВЦ+MDFWeight : за 2.1 kg Purpose : за Да зачувувате прстени, обетки, белегзии, ѓердани, итн.Накит не се вклучени.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.2. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, не се мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, сите ќе имаат многу производи.Идеален подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени и свадби.

Вака можеби ќе ви се допадне..