• Свеж
2 ПАРЧИЊА Родител-Дете Шапка, Мајка&Бебе Ќерка/Син Зима и Топло Поврзана Шапка Семејство Капчиња Beanie Ски Капа со Pompom
zoom_in

2 ПАРЧИЊА Родител-Дете Шапка, Мајка&Бебе Ќерка/Син Зима и Топло Поврзана Шапка Семејство Капчиња Beanie Ски Капа

DEN 242.16

Од стока
check Во продавницата

100% Волна. [НАС ПРОДАВАЧОТ] Премиер Наредби 1-2 Дена за Испорака, кои се Испраќаат од страна на "Luckinbaby" Наредби 4-8 Дена Испорака!.МАТЕРИЈАЛ : Кабел поврзана Шапка е Направен од Висок Квалитет на Плетење Волнени, Топло и Еластичен, Меки и Удобни, Трајни и Кожа-friendly жените и бебе момче девојка плетени капа.ФУНКЦИЈА : Симпатична Пом Пом Beanie Шапка, Унисекс стил, Карактеристики на faux крзно пом пом декорација на врвот, Slouchy beanie шапка за мама и ќерка.Деца капи девојки, Бебе шапка, Боја : Црна, Бела, Розова, Сива, Каки.ГОЛЕМИНА : Мајка ми Димензии : Ширина 21cm/8.26", Висина 23cm/9.05"; Губење на топката дијаметар : 10см/3.93"; Детето Димензии : Ширина 17cm/6.69", Висина 17cm/6.69"; Губење на топката дијаметар : 7cm/2.75".ПОВОД : Мода, плетени капа е голема подароци за роденден, Божиќ Ден, Денот на Благодарноста, Прекрасен зимски пом beanie за скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат, ангажманот, кампување, планинарење или било отворено зимски спортови и активности.СПАКУВАН : 2 Пакет : 1pc на Мајка Шапка+1pc Бебето Шапка.Жените и Бебето Зима и Топло Поврзана Шапка мама и Бебе Дете Дете Капчиња Hairball Beanie Капа Татковство Детето Бебе Мајка Шапка Потоплите Семејство Капа, 2 ПАРЧИЊА Мајка & Бебе Ќерка/Син Зима и Топло Поврзана Шапка Семејство Капчиња Топката Beanie Ски Капа Големина на Табелата Жените ШапкаШирина 21cm/8.26"Висина 23cm/9.05"Hairball Дијаметар 10cm/3.93" Baby 's HatШирина 17cm/6.69"Висина 17cm/6.69"Hairball Дијаметар 7cm/2.75" Ако имаш било какви проблеми, pls се чувствуваат слободни да контакт.За Превозот : се остварува со : 2 Дена за Испорака да Пристигне Стандард за Испорака : 8-15 Биз Дена да Пристигне Забрзана Испорака : 3-5 Биз Дена за да Стигне до појавување на мајка бебе облека, мама и мене облека, мајка и ќерка шапка, семејството појавување на капа, новороденче капи, женски мода, жените baggy шапка, бебе поврзана шапка.

Вака можеби ќе ви се допадне..