• Свеж
F15T12/ИСТОК (2 Парчиња) 3000K Дизајнер Топло Бела 15 Вати T12 Кујна & Бања Флуоресцентна Цевка Сијалица 15W 18 Инчен - го Заменува F15T12/DSW/RP, F15T12/KB, F15T12/светска војна, F15T12/светска в?
zoom_in

F15T12/ИСТОК (2 Парчиња) 3000K Дизајнер Топло Бела 15 Вати T12 Кујна & Бања Флуоресцентна Цевка Сијалица 15W 18

DEN 380.64

Од стока
check Во продавницата

Обложени со Lumactiv, патентирана, photocatalytic слој, кој што се распаѓа испарливи органски соединенија и мириси користење на светлина се активира Photocatalytic процес и Нанотехношка.Температура На Бојата : 3,000 Kelvin - Топло Бела.Медиум Би-Pin (G13) База F15 T12. Енергијата што се Користи : 15 w - Светло Излез : 780 lumens.Должина 18 Инчи - Дијаметар Од 1,5 Инчи.F15 T12/ШВ Sylvania (2 Парчиња) 3000 K Дизајнер Топло Бела 15 Вати T12 Кујна & Бања Флуоресцентна Цевка Сијалица обложени со Lumativ, патентирана, photocatalytic слој, кој се користи светлина се активира Photocatalytic процес и Нанотехношка дека се распаѓа испарливи органски соединенија (VOCs) и мириси.Lum Activ генерира superhydrophilic, авто-чистење на површината.Lum Activ комбинира photocatalytic Ti O₂ и напредок во нанотехношка да се создаде најмногу напредни светлина се активира со функционална површина слој на пазарот.Го заменува F15 T12/KB, F15 T12/светска војна, F15 T12/светска војна/АЛТО, F15 T12/МЕКА БЕЛА/18, F15 T12/DSW/RP.

Вака можеби ќе ви се допадне..