• Свеж
Allenjoy 7x5ft Потпетици или Тркала Родова Открие Позадина Розова Blue Dot Фотографија Позадина Момче или Девојка Родова Изненадување Партија Банер Бебе Туш Торта Табела Де
zoom_in

Allenjoy 7x5ft Потпетици или Тркала Родова Открие Позадина Розова Blue Dot Фотографија Позадина Момче или Девојка

DEN 959.52

Од стока
check Во продавницата

【Големина】 : 7ft(ширина) x 5ft(висина)/(84in x 60in). 【Материјал】 : Econ Винил - Професионална фотографија крпа.Лесна, Здрав, Лесна за носење, мала тежина, Дебели, Расклопна. 【Оригиналниот Дизајн】 : Секој позадина е уникатен, дизајниран од страна на професионален дизајнер самостојно, со висок квалитет на резолуцијата на дигитални печати.светла во боја, јасна шема. ★Поддршка Прилагодено : Контактирајте не преку Порака пред исплата. 【Пакет】 : Само позадина вклучени (stand не е вклучен). ★За Набори : Неколку набори од превозот сепак може да биде намален за пеглање, испаруваат, или за завиткување околу цилиндар пред настанот. 【Широка Примена】 Роденден украси, бебе туш, крштевки, настан материјали, ѕидни украси, торта табела банер, tapestry, завеса, фестивали прослава, веб камера позадина, деца торта пресече photoshoot и професионална фотографија за одлична портрети.

Вака можеби ќе ви се допадне..