• Свеж
SPNEC DIY Торта Плочата за Печење Силикони Торта Плоча Ротирачки Круг Торта Декорирање Алатки Ротари Материјали Торта Стојат (Боја : Виолетова)
zoom_in

SPNEC DIY Торта Плочата за Печење Силикони Торта Плоча Ротирачки Круг Торта Декорирање Алатки Ротари Материјали

DEN 5238.72

Од стока
check Во продавницата

Непречено да ја ротирате насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот, овозможувајќи ви лесно да се создаде исклучителна граници кога украсување торти.Тоа е многу погоден за мрзнување/мрзнување торта cupcakes, или обложени колачи и ги шират рамномерно и без проблеми на трошка слој.На лесна и мазна работ дизајн ви овозможува да направите убави цвеќиња без дисторзија.Секој од не ' рѓосувачки челик млазницата има различен модел, што на вашата декорација повеќе шарени и убави на торти/cupcakes/бисквити/десерти.Лесен за употреба и ракување.Се користи за готвење дома, пекари, партии, ресторани, свадби, празници, тестенини, итн.Непречено да ја ротирате насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот, овозможувајќи ви лесно да се создаде исклучителна граници кога украсување торти.Тоа е многу погоден за мрзнување/мрзнување торта cupcakes, или обложени колачи и ги шират рамномерно и без проблеми на трошка слој.На лесна и мазна работ дизајн ви овозможува да направите убави цвеќиња без дисторзија.Секој од не ' рѓосувачки челик млазницата има различен модел, што на вашата декорација повеќе шарени и убави на торти/cupcakes/бисквити/десерти.Лесен за употреба и ракување.Се користи за готвење дома, пекари, партии, ресторани, свадби, празници, тестенини, итн.Спецификација : Материјал : Plastic Size : 27*23.5*7cm Net Тежина : 295g Rotation Агол : 360g Plastic Тесто Kniferandomly colorweight : 40g Package Вклучуваат : 1set *Печење tools If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

Material :
Plastic
Size :
27*23.5*7cm
Net Weight :
295g
Rotation Angle :
360g
Plastic Dough Knife :
randomly color :
weight:
40g
Package Include:
1set *Baking tools :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Please allow 1-5mm differences due to manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне..