• Свеж
Божиќ Бонбони Трска Пат Светла, Божиќ Бонбони Трска Светла Декорација, 26Inch (6Pcs, Црвена)
zoom_in

Божиќ Бонбони Трска Пат Светла, Божиќ Бонбони Трска Светла Декорација, 26Inch (6Pcs, Црвена)

DEN 671.76

Од стока
check Во продавницата

【UL588 【UL588 Сертификација】Тоа е добро направени од високо квалитетни материјали и се сретне со Американските стандарди.сите од нив се УЛ наведени,па тоа е многу безбедно да се користи и квалитетот е загарантирана.Сертификација】Тоа е добро направени од високо квалитетни материјали и се сретне со Американските стандарди.сите од нив се УЛ наведени,па тоа е многу безбедно да се користи и квалитетот е загарантирана. 【Plug-in Тип】 plug-in тип е потрајни од батеријата-управувана тип,и тоа може да се поврзе до 10 насоки за било должината на декорација ви треба. 【Големина】висината на бонбони трска е 26 инчи и едно влакно има 6 бонбони трска пат маркери.Секој бонбони трска има 5 јасно светилки .вкупната должина е 11 метри, вклучувајќи 2 резервни јасно светилки и 2 осигурувачи. 【Трајни】Тоа е цврст и водоотпорен и може да се користи на отворено, без разлика на дожд или снег. 【Услуги на клиентите】ве Молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања или проблеми,ние ќе бидеме во вашиот обезбедувач на сите на време.

Вака можеби ќе ви се допадне..