• Свеж
13x4 Кадрава Чипка Пред Перика Човечка Коса на 28 Инчи Откачен Кадрава Чипка Пред Перики со Бебе Коса 180% Густина Кадрава Човечка Коса Перика 10A Бразилецот Човечка Коса
zoom_in

13x4 Кадрава Чипка Пред Перика Човечка Коса на 28 Инчи Откачен Кадрава Чипка Пред Перики со Бебе Коса 180% Густина

DEN 5133.36

Од стока
check Во продавницата

Може да детектира со себе по купувањето.Откако ќе обоена или белена коса, длабоко состојба на косата често е подобро.Откачен кадрава чипка пред перики човечка коса може да се бојадиса професионално.Q1 : Колку Долго Доза Тоа Трае ?.

Вака можеби ќе ви се допадне..