• Свеж
Братучед Подароци за Жените Божиќ Роденден Компактно Огледало Шминка, Уникатни Подароци за Братучетка Сестра Шминка Огледало (Те Сакам Братучед)
zoom_in

Братучед Подароци за Жените Божиќ Роденден Компактно Огледало Шминка, Уникатни Подароци за Братучетка Сестра Шминка

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

【Уникатен Подарок за Братучед Жените】Квалитет компактно огледало со неверојатни порака е единствена среќен роденден подарок за братучед жените. 【Најдобар Подарок за Братучед Девојка】Најдобри Божиќ подарок идеи за братучед женски или братучед девојка.Покаже колку ти е љубовта на нејзиниот со апсолутна изненадување дар што таа дефинитивно ќе љубов. 【Брзина Испорака на Услуги за Подарок】Индивидуално направена и внимателно спакуван во кутија доволно силна за да брод. 【Купи со Доверба】Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Купи со Доверба Ако поради некоја причина не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас слободно и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Зошто PEAYALE?СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ВО УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ! 1.Професионален квалитет огледало шминка совршен за патување и секојдневна употреба.Тоа ќе ви донесе назад неверојатни спомени кога таа го користи тоа во секое време. 2.Лесно да се одржи.Елегантно стилизирана рачен виткање огледало со 2 страни. 1 X редовни огледало обезбедува јасна вистинската слика. 2x зголемена огледало ви овозможува да видите со совршена јасност дури и во мали детали. 3.Севкупниот дизајн со елегантен изглед.Се отвора целосно 180 степени да се постават рамни или може да се propped да се појавува на кој било агол.Мал, компактен огледало за жени и девојки.Повеќе Информации ПАКЕТ : компактно огледало шминка ДИМЕНЗИИ : 2.6 инчен дијаметар, 2/5 инчен дебелина ТЕЖИНА : 3.1 оз РАМКА МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Подготвени да купите?Едноставно кликнете на "Додади во Кошничка" копчето и ќе соработува со брод го објектот до вашата врата.Таа ќе биде допрен од ненадеен подарок.

Вака можеби ќе ви се допадне..