• Свеж
Врховниот Милениче Храна Chinchilla Бања Песок 52.8 оз - Пакет на 12
zoom_in

Врховниот Милениче Храна Chinchilla Бања Песок 52.8 оз - Пакет на 12

DEN 1077.60

Од стока
check Во продавницата

52.8 оз.Chinchilla Песок.Изградени со највисок квалитет на материјали за вашето домашно милениче.Држи вашето домашно милениче да се забавуваат со часови.Задоволство странство.Пакет од 12. Само Прашина Капење Материјал за домашно Милениче Chinchilla е.Сите Природни : 100% вулканска планина pumice.На сосема природен земјата минерални како се најде во Андите Планини.

Вака можеби ќе ви се допадне..