• Свеж
Сојузничките Месинг PQN-1-30 Престиж Que Колекција 30 Инчен Лебди Стаклена Полица, Мат Бела
zoom_in

Сојузничките Месинг PQN-1-30 Престиж Que Колекција 30 Инчен Лебди Стаклена Полица, Мат Бела

DEN 6383.76

Од стока
check Во продавницата

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Декоративни капи монтирани под полица за многу капацитет.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Производи се обезбедени со ограничено траење.Лебдечки полица обезбедува уникатен изглед на било бања или во прав соба.За разлика од другите полици, површината на нашата лебди полица е на чекање под раце, наместо на propped од страна на загради.Ова го прави на полица изгледа како да е подвижна во средината на воздух.Нашите лебди стаклена полица карактеристики солидна месинг грбови кои достигне до стаклена површина.Полица, исто така, користи цврсти месинг поддржува под задниот раб на чашата за дополнителна сила и поддршка.Престижниот Que Нова Колекција карактеристики Престиж меур детали и билатерален хардвер плоча се гледа во Que Нова Колекција.Оваа колекција карактеристики неколку ѕид-монтирани ретровизори со различни форми и функции (железнички месеци или за навалување на столбот); сите се frameless со beveled рабови.Тоа е одлична колекција да разговараат за избор на крпа барови, тоалетна хартија носители, стаклени полици, сапун јадења, и четка за заби/гимнастик држачот.Тоа исто така нуди традиционален стил на облека кука, елегантна воз рек крпа полица, и крпа прстен.Две хартиена крпа носителот стилови и ѕидот-монтирани сапун диспензерот се совршени кујна додатоци.

Вака можеби ќе ви се допадне..