• Свеж
Туш Caddy Полица Агол Чување од Носителот на Полиците Алуминиум Бања Козметички Рек Правоаголна Полица со Крпа Железнички Ѕид Монтирани Дупчење xindekaishiTC826 ( Боја : Space а
zoom_in

Туш Caddy Полица Агол Чување од Носителот на Полиците Алуминиум Бања Козметички Рек Правоаголна Полица со Крпа

DEN 499.20

Од стока
check Во продавницата

✽ ПРОШИРУВА ПАРАПЕТ : цврсти парапет, проширува и задебелена, интегрирани заврши guard дизајн за да се спречи предмети од паѓање. ✽ РЕТРО СТИЛ : ретро изглед, површината Anodizing процес.Ќе не нула, нема да исчезнат. ✽ МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ КРПА ЗАКАЧАЛКА : Цврсти крпа бар, зацврстување на товарот, не се скрши, не исчезнува, заоблени дизајн, без оштетување на кожата. ✽ РЃА ДОКАЗ : Изградени на Просторот алуминиум , заштитата против корозија, погоден за влажна средина, како што се бања и кујна. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Параметар : Материјал : Калено стакло + нерѓосувачки steel Main Боја : Silver Finish : Брусен Заврши Инсталацијата Метод : Удар installation Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Забелешка : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..