• Свеж
Dixon Вентил RC100EZCR Нерѓосувачки Челик 316 EZ Шеф-Кодот за Типот C Камери и Жлебот Фитинг, 1 Приклучок x 1 ID Црево
zoom_in

Dixon Вентил RC100EZCR Нерѓосувачки Челик 316 EZ Шеф-Кодот за Типот C Камери и Жлебот Фитинг, 1 Приклучок x 1 ID

DEN 1796.40

Од стока
check Во продавницата

Шеф-Заклучување спојка е обезбеден со безбедноста клипови.Спојка е обезбеден стандард со Buna-N заптивка.Изработени од нерѓосувачки челик 316. 1-инчи женски спојка и 1-инчи црево месо тело.Максимален притисок 250 psi.Dixon Вентил Шеф-Заклучување спојка е обезбеден со безбедноста клипови.Спојка е обезбеден стандард со Buna-N заптивка.Изработени од нерѓосувачки челик 316. 1-инчи женски спојка и 1-инчи црево месо тело.Максимален работен притисок 250 psi.

Вака можеби ќе ви се допадне..