• Свеж
Директно Чипка Пред Перики Човечка Коса 150 Густина 13x6 Hd Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса, Перики За Црни Жени 9A Бразилецот Remy Човечка Коса, Перики Пред Извлеч
zoom_in

Директно Чипка Пред Перики Човечка Коса 150 Густина 13x6 Hd Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса, Перики За

DEN 4794.96

Од стока
check Во продавницата

13 X6 Чипка Пред Перики Човечка Коса Meterial : Човечка Коса Чипка Пред Перики Glueless Бразилецот Богородица Човековите Права Коса, Перики ,се Намали Од Млада Девојка во Главата Директно.Мека И Свиленкаста Природен И Здрав, Не Sheddingt Ви Одговара,Тогаш Можеме Да го Прилагодите Големина што Ви е Потребно. 13x6 чипка пред перики човечка коса : 6 Инчен Длабоко Дел : 6 Инчи Длабоки Разделба Простор Овозможува Повеќе Слобода со Страна или Средината разделба, да ви Даде Повеќе Choices Straight чипка пред перики човечка коса на Квалитетот : 150 густина 100% Необработени Бразилецот директно фронтален перики човечка коса,Може да Се Бојадиса,Избелени,Исправи и Restyled,Може да се Направи Висока конска опашка.Доаѓа со Природни Косата : Пред Извлечен и лесно Избелени Јазли косата, Совршено се елиминира црни дамки, додека избегнување на вирусот.Комбинира со Undetectable HD Чипка, да ви даде на Повеќето Природни Косата!Hd Чипка Пред Перики Човечка Коса Капа Големина : Медиум Капа Големина(22 Инчен - 22.5 Инчен),13 X6 Чипка Пред Перика Човечка Коса Директно Со Чешли И Прилагодливи Ремени Дише Вештачки влакна изгореници да се создаде црн чад и се претвора во леплива топката.Q2. Колку долго трае?.A : Тоа зависи од вашата одржување (општо 6-12 месеци).Се третираат како вашата сопствена коса со совети за нега на коса и направи редовно миење со средство за смекнување на косата обично може да се направи косата и подолго.Q3. Можам боја тоа?.A : Да, тоа е полесно да ја потемни косата, отколку да го олеснат тоа, ние препорачуваме да се потемна боја.И умираат треба строго барањата на времето и dyestuff.Q4.Косата Перика Мирис?.A : 100% хемиски слободно,тоа може да има локална шампон мирис,но може да бидат отстранети од страна на cowashing со шампон и балсам.П5. Како да се избегне губење на заплитане или пролевање?.А : ве Молиме измијте ја косата со висок квалитет шампон.Ве молиме чешел тело бран косата со широк заб чешел дневно,ве Молиме секогаш да се консултирате со вашиот стилист пред да се обидете било стил техники сте несигурни.

Вака можеби ќе ви се допадне..