• Свеж
SITONG Батеријата Случај за Samsung Галакси S20 Ултра 5G, 6000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот Случај, Додадете Екстра Сок, НЕ се Компатибилни со Белешка 20
zoom_in

SITONG Батеријата Случај за Samsung Галакси S20 Ултра 5G, 6000mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот

DEN 1332.00

Од стока
check Во продавницата

Се вклопи во вашата рака, одговара на вашиот ум.Идеален за хард-работен ден, долги патување и бизнис патување.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Заштита на телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.Вграден-во кратки-коло и overcharge заштита.Инсталација : телефонот е обвинет откако ќе се инсталира во батеријата случај.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Исто така можете лесно да пристапувате до копчиња и пристаништа на телефонот без да ја отстраните батеријата случај.Тоа е совршен за патување и активности на отворено.Треба да се отстрани батеријата случај ако сакате да ја синхронизирате телефонот со компјутер.Answer : ___________________________ NOTE : Не го заштитите екранот.И секоја светлина претставува 25% од власта.Препорачливо е да се инсталира екран заштитник. 360º Целосна Заштита.Не го заштитите екранот.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Тип-C Жица Слушалки, Андроид Auto, Брзо Полнење, Безжични Полнење или Samsung Плати НЕ се поддржани.ЗАСИЛЕН АГЛИ И СТРАНИ ЗА ЗАШТИТА НА ДИЗАЈН.Тоа НЕ е компатибилен со Галакси S20, Галакси S20+, Галакси S20 FE или Галакси Забелешка 20 Ултра.Вклучени во : Полнење на телефонот и батеријата случај ИСТОВРЕМЕНО додека вклучен.Притиснете го копчето два пати за да го прекинете полнењето.Напредни силиконска заштита на двете страни.Вграден-во кратки-коло и overcharge заштита.Направени од високо-квалитетни материјали.Вграден-во 6000m Ah литиум-јонска батерија со висока ефикасност и висок конверзија стапка.Додадете 100% екстра сок за телефонот.Додадете 100% екстра животниот век на батеријата.

Вака можеби ќе ви се допадне..