• Свеж
Девојката Коса Клип Носителот со дрвената Рамка Лак Организатор Складирање покажи Ѕид Виси Декорација Дома Декорација
zoom_in

Девојката Коса Клип Носителот со дрвената Рамка Лак Организатор Складирање покажи Ѕид Виси Декорација Дома Декорација

DEN 247.20

Од стока
check Во продавницата

Тоа е исто така една убава декорација на ѕидови или на врати, или како исклучителен подарок за вашата мала принцеза.Можете да ги чува сите видови на клипови, прилепува за коса, лакови и headbands.Виси на ѕидот се покаже голем број на бебе девојка headbands и лакови, новородено дете коса додатоци, погоден за голем спектар на стилови.Разумен структурен дизајн да се одржи на широк спектар на косата врски големина и косата клипови, полна со виталност и убава.Ве молиме да се прилагоди на позицијата на коса додатоци кога виси на застане за да го задржи вашето.Производ attribute Material : памук, wood Type : hairpin, hairpin Hairpin класификација : збор clip Style : Childrensize : 60cm Modeling : Geometry Packing : 1 *чување појас, hairpin не се вклучени.

Вака можеби ќе ви се допадне..