• Свеж
Sunlite PLD26/E/SP41K/10PK 4100K Кул Бело Флуоресцентни 26W PLD Двојно U-Облик Близнак Цевка CFL Светилки со 4-Пински G24Q-3 База (10 Парчиња)
zoom_in

Sunlite PLD26/E/SP41K/10PK 4100K Кул Бело Флуоресцентни 26W PLD Двојно U-Облик Близнак Цевка CFL Светилки со 4-Пински

DEN 1124.88

Од стока
check Во продавницата

Се произведува Удобно 4100 K На Кул Бело Светло Со Боја Направи Индекс На 80. Вработува 26 Watts На Енергија Додека Емитира Живописни 1560 Со Lumens На Видлива Светлина.Опремен Со 4 Pin G24 Q-3 База, Кој Е Компатибилен Со Електронски Придушници Опремени Со G24 Q-3 Штекер.Овие 6.43" Високи Компактни Флуоресцентни Светилки Се Направени За Да Ви Трае До 10000 Часа Во Просек.Идеален За Канцелариски Простор, Училници, Кафетерии, Медицински Прилагодувања, Изложбените Салони И Многу Повеќе.Sunlite е двојно U-облик флуоресцентни светилки се фабрикувани да се приспособат на таванот светлина тела обично се наоѓаат во канцеларија простори, клиники/медицински центри и многу други комерцијални како и индустриски settings.

Вака можеби ќе ви се допадне..