• Свеж
Џин-Сиу Тешки Вратата Грб Рек Ѕид Монтира на Ѕид Монтирани Грб Рек Ѕид-Монтирани Грб Кука Закачалка Ѕид Рек Нордиските Модерна Ѕид-Монтирани Грб Куки Грб Решетката
zoom_in

Џин-Сиу Тешки Вратата Грб Рек Ѕид Монтира на Ѕид Монтирани Грб Рек Ѕид-Монтирани Грб Кука Закачалка Ѕид Рек Нордиските

DEN 4629.84

Од стока
check Во продавницата

Ѕидот-монтирани закачалки го прави одличен избор за мали простори или високо-сообраќај области целиот дом или канцеларија.Димензии : вкупната должина е 27.5 инчи, и на растојание од ѕид е за 3,9 инчи.Јасно текстура, нежна текстура, чиста природна, здрава и еколошки, елегантен изглед.Практичен и разноврсна, тоа не само што може да висат на објекти, но исто така да поставите предмети на полица.Избрани дрвен материјал, силна, носат-отпорни, не е лесно да се деформира.Бренд : Џин-Siu For организирање капути, јакни, капи, безбол капи, scarfs, и куче leashes во вашиот entranceway, спална соба или плакарот.Име на производ : Северно-Американски црн орев ѕид-монтирани грб hook Product материјал : wood Package содржина : 1 x Грб rack Applicable сценарија : дневна соба, спална соба, влез, кујна, купатило, ходник, влезен хол, итн.Ви благодариме за вашата шопинг во мојата продавница.Имајте пријатен ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..