• Свеж
PRETYZOOM 3pcs 116 Делови Замена Синџир за Планински Велосипед Висок Патот Велосипедизам Додатоци Сребро (10)
zoom_in

PRETYZOOM 3pcs 116 Делови Замена Синџир за Планински Велосипед Висок Патот Велосипедизам Додатоци Сребро (10)

DEN 1266.96

Од стока
check Во продавницата

Заменете ги старите или скршен синџир со нова.Може да се користи со било електроенергетскиот систем или систем.Површината на синџир се третира electroplating процес, кој не е лесно да ' рѓа.Мазна промени, и може да се менува во зависност од условите на патот, што го прави јава повеќе напори за заштеда.Изработени од материјал за траен употреба.trong> Descriptiontrong> Ова е замена велосипед синџир за да го замените стариот или истрошени велосипед синџир.Промената е мазна, и може да се менува во зависност од условите на патот, што го прави јава повеќе напори за заштеда.trong> Featurestrong>- Боја : Како што е прикажано - Материјал : Манган Челик - Size : 136x3x1cm - Pin должина : 6. 3мм - Pin сила : 200kg ( минимум )- Затегнувачка цврстина : 920kg - Изработени од материјал за траен употреба.- Заменете ги старите или скршен синџир со нова.- Мазна промени, и може да се менува во зависност од условите на патот, што го прави јава повеќе напор - штедење.- Површината на синџир се третира electroplating процес, кој не е лесно да ' рѓа.- Може да се користи со било електроенергетскиот систем или систем Пакет Includingb>3 x Синџир.

Вака можеби ќе ви се допадне..