• Свеж
Квантните Системи за Складирање - Жица Shelving - Add-On Единица - - L x W x H - 21 x 72 x 74 - 4 Полици - 1 - Нерѓосувачки Челик Заврши - Дел Број:AD74-2172S
zoom_in

Квантните Системи за Складирање - Жица Shelving - Add-On Единица - - L x W x H - 21 x 72 x 74 - 4 Полици - 1 -

DEN 2280.00

Од стока
check Во продавницата

Квантна Нерѓосувачки Челик add-on колекции се достапни да се направи континуирано рок на shelving во права.Квантна Нерѓосувачки Челик add-on колекции се достапни да се направи континуирано рок на shelving во права линија преку размена на мислења со нерѓосувачки челик стартер единица.Add-on единици, исто така може да делат мислења во грб со грб ситуација како и L облик за употреба во аголот на мислења се поделени, тежина капацитет не се намали со користење на две S-Куки по полица ниво.Ctn Wt. : 106 Оптоварување (кг.) : 600 Излезе Замаглена. : 21 x 72 74 x Висина Пост : 74 Полица (W) : 21 Полица (W x L) : 21 x 72.

Вака можеби ќе ви се допадне..