• Свеж
MULTICOMP SPC19822-SL-Multiconductor Кабел, Рамни Телефонска Линија, Заштитени, 8 Диригент, AWG 24, 100 ft, 30.48 m, (Гајтанот од 100)
zoom_in

MULTICOMP SPC19822-SL-Multiconductor Кабел, Рамни Телефонска Линија, Заштитени, 8 Диригент, AWG 24, 100 ft, 30.48

DEN 3936.96

Од стока
check Во продавницата

Кабел Оклопна : Заштитените.Нема.на Проводници : 8 Conductor.Жица Мерач : 24 AWG.Диригент Областа на АДС : -.Ролна Должина (Imperial) : 100ft.Multicomp производи се оценети 4.6 надвор од 5 stars12 месец ограничена гаранција *приказ услови & Услови за details96% од купувачите би го препорачал на friend Specifications : Кабел Оклопна : Shielded No.на Проводници : 8 Conductor Wire Мерач : 24 AWGConductor Областа на АДС : -Ролна Должина (Imperial) : 100ft Reel Должина (Метрички) : 30.48 m Jacket Боја : Silver No.на Макс Насоки x Влакно Големина : 11 x 0.16 mm Conductor Материјал : Copper Jacket Материјал : PVCExternal Дијаметар : 9.2 mm Voltage Оценка : 150 V Законодавство и Животната средина : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : Yes Ro HS Phthalates во Согласност : Да +SVHC : Нема SVHC (07-Јули-2017).

Вака можеби ќе ви се допадне..