• Свеж
Жените Селски Burl w Темно Орев Пломба и Дошле Акценти Накит Кутија
zoom_in

Жените Селски Burl w Темно Орев Пломба и Дошле Акценти Накит Кутија

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Бесплатни осигуреното превозот со секоја цел.Бесплатни една година гаранција и лесно 30-ден политика на враќање.Allurez накит доаѓа спакувани во атрактивна накит кутија или торбичка.Allurez работи со доверливи дијаманти и накит добавувачи за лекува, конфликт-бесплатно, како и природни скапоцени камења.Направен во САД.Стил Број - LG9 Featuring мека faux велур внатрешност оваа рустикални burl со темно орев пломба накит кутија се сигурни да го заштитите вашиот накит од оштетување.Овој накит кутија карактеристики месинг хардвер, кружниот тек, ѓердан куки да се задржи вашата ѓердани од заплитане, две се повлече фиоки, голем накит прегради и lockable врвот.Оваа рустикални burl со темно орев пломба накит bos е навистина убава.

Вака можеби ќе ви се допадне..