• Свеж
HONEYSEW 5-во-1 Лизгачки Мерач Мерење на Шиење Владетел Алатка со Слободни 1pc Мерење Мерач
zoom_in

HONEYSEW 5-во-1 Лизгачки Мерач Мерење на Шиење Владетел Алатка со Слободни 1pc Мерење Мерач

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

Прилагодлив од 0 до 5-инчен во 1/8-инчен постепено.Користење на оваа корисна алатка за означување на копчето дупки; цвест надоместок колосек; полите колосек; круг компас; Т колосек.Круг Компас. "Т" Мерач.Обидете се оваа корисна алатка за scrapbooking; - карта во донесувањето одлуки; хартија занаети; и многу повеќе.

Size:
17.5x6.5cm/6.89x2.56 inches Material

Вака можеби ќе ви се допадне..