• Свеж
N/A Дрвени Хрчак Милениче Виножито Дрвени Брадавица Цевка Играчка
zoom_in

N/A Дрвени Хрчак Милениче Виножито Дрвени Брадавица Цевка Играчка

DEN 1725.60

Од стока
check Во продавницата

Е применливо : мали и чувствителни папагали.Poriferous дизајн и функцијата на неодржлива, го глувчето глувчето drilled и drilled, вие може да го игра.Хрчак Милениче Виножито Дрвени Брадавица Цевка Играчка.Corporeal : дрво,Користете : пет играчки. 1. Материјал : wood2. Големина : 16.8 x 7.8 x 10 cm3. Тежина : 91g4.Применливо : мали и средни parrots5. Употреба : пет toys Features : 1. Одлична дрвени играчки со увезени материјали, увезени Бразилецот бор, ела, природни материјали, безбедно, не-токсични страна effects2. Porous дизајн и функцијата на неодржлива, го глувчето глувчето drilled и drilled, вие може да го игра.

Вака можеби ќе ви се допадне..