• Свеж
PHMOJEN Сина Завеса Театар Фаза Фотографија Позадина Винил 10x7ft Партија Шоу Позадина Фото Студио Реквизити LYPH915
zoom_in

PHMOJEN Сина Завеса Театар Фаза Фотографија Позадина Винил 10x7ft Партија Шоу Позадина Фото Студио Реквизити LYPH915

DEN 920.40

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ★ Настава : Големина : 10ft(W)x7ft(H).Поголем големина.1pc x позадина платно (стојат или стеги не се вклучени).Задржи правото на далечина. ★ Материјал&Анти-навремено : Висок квалитет на тенки Винил влакна, жив,нема штета, мала тежина.Навремено отстранување метод е во опис.Tapestry и туш завесата може да се прилагоди. ★ Прилагодување : Директни фабрика снабдување, професионален дизајн и производство на тимот.Ние поддршка прилагодување на било која големина или слика, како и mass customization.Процесот е во опис. ★ ВНИМАНИЕ : Ако ви треба производ предадена од страна на нас ИТНО , ве молиме ги споделите со нас однапред и да се обезбеди вистинска контакт број на примачот. ★ Повод : Роденден, Булчински Туш,Портрет фотографија, Новородено бебе туш, Партија Украси,You Tube,Facebook,Производ на екранот, Фестивал прослава, како подарок и така натаму.Настава : Големина : 10ft(W)x7ft(H) .1pc x позадина (стојат или стеги не се вклучени).Висат позадина крпа на стојат од страна стеги.Или можете да ги држи на ѕидот.Прилагодување : Процес : да Контактирате со нас преку купувачот порака → испратите фотографии или линкови и објасни условите и времето потребно → ние изберете, ќе ти ја испрати преглед по завршувањето → ќе се потврди → ви испраќаме купување линк → ќе го поставите цел, комплетен.Ние поддршка на сопствени Полиестер позадина, tapestry, туш завеса,исто така, поддршка на претпријатија, фотографски студио,училиште mass customization.Анти-навремено совети : позадина ткаенина, треба да се здипли кога пакување според нашите транспортни статутот.Можеби тоа ќе предизвика брчки, подолу совети може да ви помогне : 1.Место позадина крпа со лицето надолу на рамна површина, ги стави влажна крпа или посипете умерена вода на збрчкана делови.тогаш земи пареа железо, прилагодување на температура под 90 степени,се движи брзо, 3-5 минути, навремено ќе исчезне. 2.Roll up со долг цилиндричен цврсто, потоа чекаат за 3-5 дена, навремено ќе исчезнува.Топло Совети: a.Вие треба да ги задржи некои од далечина од позадина кога преземање на слики.Исто така, некои големи слики може да се чини малку pixelated кога гледа тесно.б.Нашите backdrops се печатат само за слики, можеби постои мало боја разлика помеѓу добра и слики.Тоа нема да влијае на користењето, очекуваме вашето разбирање.Драги пријатели, ви Благодариме за шопинг во PHMOJEN продавница!Ако имате било какви совети или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас преку купувачот порака, ние ќе ви даде задоволителен одговор ПОБРЗО.Ви посакувам среќни секој ден!Со Почит PHMOJEN.

Вака можеби ќе ви се допадне..