• Свеж
ILMF Лен Изгледа Tablecloth, Навремено Бесплатен Анти-Бледнее Маса Крпа Перат Правоаголник Плоштадот Tassel Табела Покриваат Големи за Дома Dorm Соба Ресторан-Розова-130x180cm(51x71i
zoom_in

ILMF Лен Изгледа Tablecloth, Навремено Бесплатен Анти-Бледнее Маса Крпа Перат Правоаголник Плоштадот Tassel Табела

DEN 1079.76

Од стока
check Во продавницата

Висок квалитет на ткаенини : Нашата tablecloth е направен од висок квалитет на мека и густа ткаенина.Издржливи Struction : Правоаголник tablecloth со лесна конструкција дека нема лесно да се кавгата по долготрајната употреба; добар breathability.Меки и нежни чувствуваат, не е лесно да избледи и не е лесно да се деформирани.Лесно да се грижи за : Машина перат во ниска температура или ладна вода, нежно циклус; Рака мие најдобар; Не за белење; Собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши.Разноврсна Табела Заштитник : Ова tablecloth е совршен за секојдневна употреба, лица, празници, угостителство, кафулиња, специјални прилики, вечери, свиткување, potlucks, BBQ е, buffets, бебето тушеви, внатрешна и надворешна употреба, свадби и повеќе. 100% гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со нашите tablecloths, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Производ Description Our ткаенина tablecloth заштита на вашата маса, биро и мебел блузи од гребнатини, scuffs, дамка, додека, исто така, покажува убавината на вашата маса и мебел блузи.погоден за внатрешна, надворешна и секојдневна употреба, тоа е совршен избор за секојдневна употреба или за подарок.Features High квалитет трајни fabric Soft и деликатно чувство, не е лесно да избледи и не е лесно да се деформирани.Класичен едноставен дизајн, лесно да се парови со различни почетни styles Multiple големини и богат жив colorsavailable Great за Отворен и Затворен Use Easy Care Machine washable No кајгана.Навремено слободни по Ниска температура за пеглање.

Вака можеби ќе ви се допадне..