• Свеж
Tennsco - ZLC7-7230A-3W - 72 х 30 х 84 Челик Boltless Shelving Add-On Единица, Сива; Број на Полици: 3
zoom_in

Tennsco - ZLC7-7230A-3W - 72 х 30 х 84 Челик Boltless Shelving Add-On Единица, Сива; Број на Полици: 3

DEN 2280.00

Од стока
check Во продавницата

Boltless Shelving Полица Стил Единствен Исправен Ширина 73 Во.Длабочина 30-5/8 Во.Висина 84 Во.Број на Полици 3 Материјал Челик Зрак Капацитет 2000 lb.Полица Капацитет 2000 lb.Платформа Материјал Челик Жица Боја Сива Заврши Електро Грб Полица Корекција 1-1/2 Во.Вклучува (2) Мислења и (12) Греди.

Вака можеби ќе ви се допадне..