• Свеж
Проширување 2-Pack 66FT 200 LED Божиќ String Светла за Отворен/Затворен, 8 Осветлување Режими Приклучок во Самовила String Светла за Божиќ Дрво Оркестарот Спална соба Свадба Одмо
zoom_in

Проширување 2-Pack 66FT 200 LED Божиќ String Светла за Отворен/Затворен, 8 Осветлување Режими Приклучок во Самовила

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

【2-Pack 66 FT 200 LED Продолжи Јасно Жица Божиќ Светла Приклучок во】 : Супер светло и со нови надгради LED светилки.Овој водоотпорен отворен/затворен Божиќ светла имаат 8 осветлување начини да ги задоволи вашите различни декоративен ефект. 【Совршен Божиќ Украси & Божиќ Подароци】 : За девојки и деца, со таква убава божиќ string светла, тие ќе бидат задоволни со таква романтична атмосфера и како фантастична сцена.Тоа е време за да додадете свечен изглед на вашето семејство!. 【Продолжи и Повеќе Побезбедно & Широко се Користи】 : 29 V низок напон приклучок со УЛ уверение, побезбедно од оние без УЛ одобрување, може да биде продолжен најмногу до 10 лесни синџири.Лесно и одличен декор за Божиќ одмор партија, свадба, денот на благодарноста, градина, спална соба оркестарот, внатрешна и надворешна.Широко се користи за да се украсуваат елката. 【8 Осветлување Режими】 : Ова трепкане светла имаат 8 начини да ги собере различни прилики, расположението, чувствата, празници, прослави, јубилеи итн. (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Бавно Сјај, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на).Прилагодување на осветлување сцени со притискање на круг копчето на адаптер. 【Водоотпорен & Трајни】 : Совршен за Патио, Градина, Двор, Тремот, Покрив, Ограда, Ресторан, Хотел, Комерцијална зграда, Шопинг центар и др.БЕЛЕШКИ : Ако поради некоја причина не сте задоволни, нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да се ВРАТАТ ИЛИ НАПЛАТА.Супер Светло, со Подобрени Светилки.УЛ Безбедно Уверение.Со можност да биде продолжен. 8 Начини На Осветлување.Водоотпорен. 2 x Јасно Жица Божиќ String Светла. 2 x Приклучок Адаптер.Спецификација : .LED боја : Топло Бела.Вкупна Должина : 2-Pack 66 FT 200 LED.Просторот помеѓу LED : 10 cm/3.94 инч.Приклучокот Напон : 29v. (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Бавно Сјај, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на).Прилагодување на осветлување сцени со притискање на круг копчето на адаптер.

Вака можеби ќе ви се допадне..