• Свеж
50PC Kids_Face_Mask_Disposable за Момчиња Девојчиња 4-12Years Животинско 3D_Masks 4Ply Т.Е Face_Cover Заштита за Отворено Училиште
zoom_in

50PC Kids_Face_Mask_Disposable за Момчиња Девојчиња 4-12Years Животинско 3D_Masks 4Ply Т.Е Face_Cover Заштита за

DEN 599.76

Од стока
check Во продавницата

50pcs Маски : Прилагодлив мека носот клип дизајн се вклопува лицето подобро.Обезбедување на вас со удобно носење искуство.Нашата 3-слој санитарни Маски доаѓаат во затворен завиткани , па можете удобно да издаваат една маска во исто време.Лесно Дишење, Удобно да се Носат : Tri-укината маски со кои се проширува надолу за да ги покрие лицето од носот до под брадата, со сит безбедна одговара.Маски се дизајнирани за општа санитарни цели.Тие се не-медицински и не е докажано да се намали пренесувањето на болести.Маски се дизајнирани според облик на човечко лице за да се обезбеди стегање и спокојно дишење.На стереоскопски 3 D дизајн држи на лицето се чисти, бидејќи тие контакт маска помалку.Тоа може да се примени за домови, канцеларии, училишта, паркови, игралишта, внатрешна, надворешна и преполн јавни места.Носат маска, каде и да се да се заштитат себе си.Маската не се мачат луѓето кои носат очила.Мека жица поддржува придржуваат до носот за да се спречи лизгање и вашите очила од добивање влажни.Носот клип во внатрешноста на секоја маска не само што помага да се задржи маска наоѓа убаво на вашето лице, но исто така, помага да се минимизира воздух истекување и можноста за fogging до наочари.Деца Disposable_ Анти-Загадување Заштитна Ткаенина Нечистотија 4 3 D Layer mask 50 Pack Item specifics Gender:Момчиња、girls Season:Сите season Material:Не ткаени fabric Patterns:Cartoon Features1 : Нашата уста капа одделува 80% од нечистотија, хемикалии, честички, гас, полен, чад, и vapors.Нечистотија отпорни на устата ззп може да се користи за заштита од нечистотија, возило гасови, алергии на полен, p_m_2.5 и чад заштита.2 : Широко Применливи,не - Safe_ty маска е удобен за носење, лесно за користење .Оваа лицето face_covers може да се примени дома,канцеларија,училиште,продавници,метрото,аеродроми, патување,во затворени простории и на отворено и сл.3 : Удобно се вклопуваат, лесни материјали, мека текстура, брз сува, дише, удобен за носење.Јажето е еластична , погоден за повеќето луѓе, една големина за сите 4 : Мода заштитна лицето маска windproof устата е совршен за секојдневно носење да се заштитите од капки, смог,нечистотија, пепел и така натаму.Од друга страна,тоа може да се заштити вашата приватност.5 : Ова е најдобар одмор подарок за семејството, пријатели и колеги, јас сум сигурен дека тие ќе се допаѓа it6 : Материјал : Spunlace cloth7 : Внимание ве молимебидејќи сечење занает,лицето маска е моделот позиција ќе биде по случаен избор !!!Пакет вклучуваат:50 PC маска.

Вака можеби ќе ви се допадне..