• Свеж
Моментот iPhone 12 Тенка Случај Компатибилен со MagSafe - Заштитна Телефон Случај - Црна
zoom_in

Моментот iPhone 12 Тенка Случај Компатибилен со MagSafe - Заштитна Телефон Случај - Црна

DEN 1020.00

Од стока
check Во продавницата

ПРОВЕРЕТЕ ТЕЛО : Случај тело направени со Био-Пластика TPU.Ова е најголем заштитни случај ние се направи.Вид на предметот што го заштитува вашиот телефон од капки, гребнатини и оние неочекувани о с#[email protected] моменти со над 6 стапки на пад заштита.СУПЕР КОМПАТИБИЛЕН : Капка-во М-Серија леќа интерфејс вклучени за континуирана употреба со Моментот леќи.Вграден-во магнет низа е компатибилен со Mag Safe и е компатибилен со нашите Момент Месеци за Mag Safe.Нашата случаи, исто така, работат со Чи Безжично Полнење.ACCESSORIZE ВАШИОТ СЛУЧАЈ : Вклучува прилог за врвка за околу рака (се продава одделно) и работи со екран заштитници (исто така се продава одделно).ТРНЛИВ, ДОБИ ВАШИОТ НАЗАД : Покриени со 2 годишна гаранција.Нашата заштитни случај сега е компатибилен со Mag Safe.Солиден, dual соединение изградба дава мир на умот кога вашиот опрема хитови на земјата, додека на дното е целосно затворен за дополнителна заштита.Внатре, ние се вклучени низа на магнети кои се компатибилни со Mag Safe (полнење и поврзување) плус нашата ексклузивна линија на нови Месеци за Magsafe.Подалеку од магнети, овој случај има врвка за околу рака конекција на дното и да ги вклучува нашите drop-in леќа, монтажа, правење на вашиот случај компатибилен со било кој од нашите М-Серија на мобилни леќи.

Вака можеби ќе ви се допадне..