• Свеж
CalExotics Shane Светот Силикони Другар Вибратор - Водоотпорен Секс Играчки за Парови – Возрасни Мулти Брзина Атмосфера Massager - Виолетова
zoom_in

CalExotics Shane Светот Силикони Другар Вибратор - Водоотпорен Секс Играчки за Парови – Возрасни Мулти Брзина Атмосфера

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во СВЕТОТ НА ЗАДОВОЛСТВО : На Shane Светот Силикони Другар вибратор пакети умот-дува orgasmic вашето искуство во ребрести водоотпорен пакет; Со лесен за контрола на вибрации брзо бирање и водоотпорен дизајн, ова е еротски играчки кутија од суштинско значење.МУЛТИ БРЗИНА СТИМУЛАЦИЈА : Со крајот на dial, персонализирате задоволство игра е твое да се истражуваат; Додека стимулирање ребрести површината милува интимни криви, се претвори вибрации интензитет и најдете токму она што ви испраќа spiraling во вкупно екстаза.ВОДООТПОРЕН ЗАДОВОЛСТВО : Дали сте добивање запотен во када или живеат надвор влажно сон со некој љубовник, deliciously секси авантури чекаат на вас со овој водоотпорен вибратор; Се разиграни како оваа оргазам атмосфера, раствори, tickles и масажи во вкупно екстаза.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : На елегантни водоотпорен massager е направено од противалергиски, phthalate слободни ABS пластика јадро со свилен силиконски слој; компактниот massager мерки во 4.5" 1" (11.5 cm x 2.5 см) со сетилно ребрести вратило.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Пред и по секоја употреба, се мијат вибратор со топла вода и благ сапун, потоа disinfect со Cal Exotics Антибактериски Универзална Играчка Чистење; Моќност до вашето задоволство massager со 1 АА батерија и отстранете ја батеријата пред за складирање.Shane Светот Силикони Другар вибратор пакети моќен мулти-брзина на вибрациите во компактен, водоотпорен пакет за полно тело, екстази во движење.Користете мека, криви совет и ребрести вратило да се закачам и tantalize вашиот омилен задоволство зони додека моќни вибрации зрачат низ вашето тело.Со само се сврти на бирање, можете или од љубовник може лесно да се контролира интензитетот на добри вибрации и да уживате во крајна, сигурниот задоволство.Овој лесен за употреба stimulator е одлично за почетници во потрага да се ослободат работи на рецка или егзотични експерти кои сакаат да додадете игра менување на вибрации на нивните играчки кутија.Нашите извонредно привлечна атмосфера е создаден за да се безвременски прилог на вашата играчка кутија, така и со нетрпение очекуваме да долга, блажен односи.Од 1994 година, Cal Exotics е водечки светски задоволство производи производителот и е посветена да биде корисник по мерка бренд за мажите и жените.Ние разбираме дека за да навистина се поттикне сексуално здравје, интимна играчка индустрија треба да се создаде производи кои се подобри задоволство во вашиот секојдневен живот и да ја негува посреќни и позадоволни вас.Cal Exotics има преземено многу ограничен интимни играчка опции од минатото и да се создаде свет на задоволство производи за мажи, жени и couples.By револуционизира начинот на кој ние гледаме интимни производи, Cal Exotics е во можност да им помогне на сите се најде доверба во нивната сексуалност и промовирање на сексуалните само-свесност.Во Cal Exotics, ние сакаме да се очекува повеќе.Се очекуваат повеќе страст, очекувајте повеќе романтика и секогаш очекуваат повеќе забава.

Вака можеби ќе ви се допадне..