• Свеж
т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1250 10X10X1.5MM (Пакување од 500)
zoom_in

т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1250 10X10X1.5MM (Пакување од 500)

DEN 14256.00

Од стока
check Во продавницата

Mfr : - t-Глобалната Технологија.Серија : - TG-A1250. Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Употреба : - Мулти.т-Глобалната Технологија THERM ПОДЛОГА A1250 10 X10 X1.5 MMProduct Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Влошки, Sheets Mfr : - t-Глобална Technology Series : - TG-A1250 Package : - Bulk Part Статус : - Active Usage : - Multi Type : - Јазот Додатен Подлога, Sheet Shape : - Square Outline : - 10.00 mm x 10.00 mm Thickness : - 0.0591" (1.500 mm)Материјал : - Silicone Adhesive : - -Подлога, Превозникот : - -во Боја : - Green Thermal Resistivity : - -коефициент на Топлинска Спроводливост : - 12.5 W/m-KShelf Живот : - 24 Months Shelf Живот на проектот : - -Складирање/Ладење на Температура : - -Digi-Копче за Складирање : - -База на Производ Број : - TG-A12501 : - $0.4400010 : - $0.4200025 : - $0.3992050 : - $0.38860100 : - $0.38340250 : - $0.35712500 : - $0.336121,000 : - $0.304625,000 : - $0.29411 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8546.90.0000.

Вака можеби ќе ви се допадне..