• Свеж
Елемент Случај Посебни Ops Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max - Дим/Црна (EMT-322-251FV-01)
zoom_in

Елемент Случај Посебни Ops Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max - Дим/Црна (EMT-322-251FV-01)

DEN 1198.80

Од стока
check Во продавницата

ВОЕНА SPEC КАПКА ЗАШТИТА - со цел да се надмине воена spec МИЛИ-STD-810 H.ШОК ДЕВИЈАЦИИ ОКЛОП ТЕХНОЛОГИЈА - Двојно засилен изградба со импакт-дисипација геометрија deflects и апсорбира Г-Сили за супериорен капка заштита.ЕКРАН БАРИКАДА - Покрена агол рамки амортизер го суспендира екранот на телефонот подалеку од директен контакт со површини.CLEARSHELL ПОЗЛАТА - Авто-поправка материјал технологија значително го намалува случај гребење.SUREGRIP - Сите страни ергономски дизајниран за удобно и сигурно сфати.На тактички солиден случај со воена технологија интегриран преку комерцијален дизајн испорачува сигурен заштита ќе бараат од телефонот случај.Конструиран за да се обезбеди безбедно маска, иновативен комбинација на влијанието девијации поени и аспекти потпора на законите на физиката да се одврати и дифузни влијание енергија подалеку од вашиот уред, обезбедување на вашата продавница е секогаш подготвен за должност.Дизајниран да биде безжични полнење компатибилен.

Вака можеби ќе ви се допадне..