• Свеж
С&D Алатка Компанија 18930-XL352 Повеќе Flute Плоштадот Носот Крајот Мелница, Еден Крајот, Премија Кобалт Челик, 1 Фабрика Дијаметар Од 1 месо тело со Дијаметар, 2 Flute Должина,
zoom_in

С&D Алатка Компанија 18930-XL352 Повеќе Flute Плоштадот Носот Крајот Мелница, Еден Крајот, Премија Кобалт Челик,

DEN 3225.60

Од стока
check Во продавницата

Повеќе Flute Endmill - Еден Крајот Премиум Кобалт Челик.Мелница Дијаметар : 1 - месо тело со Дијаметар : 1 - Flute Должина : 2 - вкупна Должина : 4 1/2 - Број на Флејта : 4. Редовно се опремени со центарот за сечење и десната страна се намали, десната рака на спирала.Произведено во САД.Располагање со не-центар и центар еден и и двојно крајот. 2, 3, 4 и повеќе flute LH и RH се намали и LH и RH Спирала.

Вака можеби ќе ви се допадне..