• Свеж
Calvas 10PCS B0505S-1W 5V да 5V конвертор DC-DC моќност модул конвертор 1000VDC
zoom_in

Calvas 10PCS B0505S-1W 5V да 5V конвертор DC-DC моќност модул конвертор 1000VDC

DEN 2133.60

Од стока
check Во продавницата

Број на модел : B0505 S-1 W.Употреба : Се Универзални.Безжична комуникација : Жица Контрола.Пакет : Yes.Канал : 1. Објектот специфики : број на Модел : B0505 S-1 WUse : Universal Wireless комуникација : Жица Control Package : Yes Channel : 1 Support стан : No Frequency : .

Вака можеби ќе ви се допадне..