• Свеж
Складирање Кутија Големи Црни Бели Девојки Накит за Подарок Кутија Прстени Ѓердан Часовници Складирање Организатор Lockable со Бонус Патување Случај Накит Складирањ?
zoom_in

Складирање Кутија Големи Црни Бели Девојки Накит за Подарок Кутија Прстени Ѓердан Часовници Складирање Организатор

DEN 1728.00

Од стока
check Во продавницата

Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница.Ве молиме прочитајте ги информациите за производот или да ја напуштат amessage.Неговата исклучителна појава допир задоволство вашиот секојдневен живот. : Еко-пријателски Материјали гарантираат подобра заштита за вашиот припаѓа.СОВРШЕН подарок ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Пристоен Накит Организирање Кутија, Совршен Подарок за Татко, Мајка, Пријатели, Колеги, Сопруга или Девојка итн.на Денот на Вљубените, Божиќ, Година, Роденден, Свадба и сл. [Накит Кутија за вашиот секојдневен живот] Овој накит складирање кутија држи вашиот накит организиран и безбедно.Овој накит кутија е исто така визуелно се третираат. (Ве молиме Имајте предвид дека накит и Додатоци кои НЕ се Опфатени!).Ако имате било какви прашања,ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги одговори за you Elegant Дизајн:Едноставен и компактен дизајн на накит кутии со елегантен надворешниот изглед совршен за сите жени и девојки.Боја Име : White Multiple Употреба : може да се користи за чување на многу предмети!Тоа е идеален за чување помине уметност, rhinestones, шминка, накит, и прстени.

Вака можеби ќе ви се допадне..