• Свеж
Tekut Опстанок Нож За Полнење
zoom_in

Tekut Опстанок Нож За Полнење

DEN 1300.80

Од стока
check Во продавницата

Обвивка карактеристики жица машина.Се чуваат внатре рачка е стакло прекинувач.Tekut Опстанок Нож За Полнење. 10" во целина. 5 3/4" од не ' рѓосувачки двојно работ на ножот со парична казна serrations од една страна и sawback serrations на други.Сечилото е сива титаниум нитрид слој.Текстура и жлеб црна најлон 66 справи.Се чуваат внатре рачка е стакло прекинувач.Издржливи црна пластична обвивка со најлон рака.Обвивка карактеристики жица машина.

Вака можеби ќе ви се допадне..