• Свеж
Warmies Екстра Долг Топла Вода Во Шише - Морнарица Сплетам
zoom_in

Warmies Екстра Долг Топла Вода Во Шише - Морнарица Сплетам

DEN 334.80

Од стока
check Во продавницата

Екстра долг топла вода во шише 80см.Лесен за употреба.Смирува, загрева & утешува.Топло јас es екстра долг топла вода во шишиња се една прекрасна иновација на традиционалните топла вода во шише.Оваа долга топла вода во шише е достапен во морнарица кабел плетени ткаенини.

Вака можеби ќе ви се допадне..