• Свеж
Odishabazaar Пакување од 2 рачно изработени од Глина Terracotta/Вистински Mitti Unglazed Шише за Вода + Јута Вреќа 1000ml Здравствени Придобивки
zoom_in

Odishabazaar Пакување од 2 рачно изработени од Глина Terracotta/Вистински Mitti Unglazed Шише за Вода + Јута Вреќа

DEN 1127.76

Од стока
check Во продавницата

На шише за вода е револуционерен само-вода за ладење шишето што го прави вашиот вода кул магично, без користење на било електрична енергија.За нега на Настава - се Справи со внимание.Шише со капакот е изработен од 100% Природни глина, Не-токсични, Unglazed, без вештачки бои се користат, Еко-Пријателски.Неговата само-ладење, лесно да се чисти Бои : Кафеава.Шишето го неутрализира на PH нивото на вода, на тој начин давајќи му на целото семејство студ и природниот вкус на вода.Капацитет : 1000 ml.Малку вода доаѓа надвор од дното.тоа не излегуваат во јавноста, само затоа што на направени од глина, вода излегува на дното за да се направи вода кул во шише.местото било послужавник или путер под неа.Пиење топол чај во пластични чаши може да предизвика болести како смртоносно како рак и да помогне да се спречи овој проблем.Odishabazaar доведува до вас, шише за вода .Производот е направен од глина и е кафеава боја.Производите се кршливи и треба да се постапува со внимание.Нашите супериорен квалитет на прави ова шише за вода совршен за секој ден употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..