• Свеж
Soundstorm EV4000D Еволуција Серија 4000W Класа D Monoblock Amp Електроника Додатоци
zoom_in

Soundstorm EV4000D Еволуција Серија 4000W Класа D Monoblock Amp Електроника Додатоци

DEN 1943.76

Од стока
check Во продавницата

NEW.SOUNDSTORM.EV4000 D.Class D 1ohm стабилна monoblock Корисниците можат рака 2 засилувачи заедно за два пати на моќ - 2ohm ; 50 Hz-150 Hz променлива ниско-pass филтер; 15 Hz-40 Hz променлива subsonic филтер; Променлива 0d B-18d B бас поттик; 0deg или 180deg фаза-shift селектор; Променлива-текст се здобијат со контрола; Текст чувствителност селектор; Топлинска Енергија, преоптоварување РКА линија на ниво на влезови; РКА линија излези за систем за градење; Хром-обложено РКА конектори Далечински subwoofer ниво на контрола; Freq resp : 20 Hz-250 Hz (?3d B); Сигнал-за-noise ratio : 105d B; THD : .01% - RMS излез; Слабо : 2.3 H x 15 W x 10 D; 4,000 W max; околу 1.500 W RMS x 1 - 4ohm.

Вака можеби ќе ви се допадне..