• Свеж
Nexel 4-Полица Пластични Мат Shelving Единица со Сина Мислења, 24W x 30L x 74H
zoom_in

Nexel 4-Полица Пластични Мат Shelving Единица со Сина Мислења, 24W x 30L x 74H

DEN 1847.76

Од стока
check Во продавницата

Nexel Пластични Shelving Единица 74"H PM24307 N.Од Nexel Nexshelf Ресторан Shelving - Nexelite Shelving Единица Собранието, 4 тен полимер полиците со дијагонала слотови, 4 мислења со Nexelon прав епоксидна сина боја металик заврши, 74"H, 24"W, 30"L, се испраќаат unassembled - Вашиот Извор за Квалитет Ресторан Опрема и Материјали.

Вака можеби ќе ви се допадне..