• Свеж
Памук и Лен Лента Ткаенина со Pendant Табела Тркач (Розова, Партија, Секојдневна Употреба) (Боја : Розова боја, Големина : 32×200cm)
zoom_in

Памук и Лен Лента Ткаенина со Pendant Табела Тркач (Розова, Партија, Секојдневна Употреба) (Боја : Розова боја,

DEN 1079.76

Од стока
check Во продавницата

ВАЖНОСТ : Вашата маса е некомплетна без табела тркачи.Табела тркачи се обезбеди добра место до место јадења за да се спречи spills и гребнатини на маса при додавање стил и стилот.Карактеристики : Печатени краток кадифен, силна боја, силен и погоден за носене, ве молиме железо на задната страна за да се спречи висока температура исчезнува.Димензии : 32×200cm, детални големина е предмет на вистинскиот производ.Грижа инструкции : Табела тркачи се препорачува да не се впие во водата премногу долго, па како да не бидат изложени на сонце подолго време за да се спречи исчезнува.Табела Тркач за Фестивали, Свадби, Партии, Скара И Секојдневна Употреба★Опис на Производот : Нашата маса тркач е широко се користат во дома и во секојдневниот живот, вие не само што може да декорирате вашиот дом, но исто така и заштита на нозете од оштетување.★ Производ параметри : Големина : 32×200cm Color : Pink Scope на примена : кафе маса на маса или дневна соба во домот★ Карактеристики : 1. Изберете текстура табела тркач да се направи вашиот дом повеќе домот 2. Кога јадење или разговор, само право декорација ќе донесе добра атмосфера за разговор. 3. Табела тркач може да го подобри вкусот и декорација на домот.★Детали : Print декорација★ Перење инструкции : 1. Апсолутна миење на рацете, температура на водата треба да биде контролиран помлади од 35 степени, треба да не биде потопено во вода за долго време да спречи исчезнува.2. Мијте ги одделно од други текстил за да се обезбеди боја на ткаенина.★ Answer : ___________________________ Note : 1. Рачно мерка производ големина со грешка помеѓу 1-2 inches2. Сите производи се направени во вид.Физички објекти се користат како стандардни поради фактори како што се светло.По продажба на : времето За испорака е 10-15 дена, и се врати опсег е за 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Вака можеби ќе ви се допадне..