• Свеж
BLLXMX Камерата Трепка мобилни Телефони & Додатоци Емитува Светилка Носителот Поставени LED Прстен Фотографија, Пополнете Светло за Снимање (Боја : Розова боја, Големин
zoom_in

BLLXMX Камерата Трепка мобилни Телефони & Додатоци Емитува Светилка Носителот Поставени LED Прстен Фотографија,

DEN 1327.20

Од стока
check Во продавницата

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Светлината е dimmable од ладно на ѕвонење за да се загрее на ѕвонење, така што можете да го користите прстен светлина во многу ситуации.Soft Light : ангел очи, поставен на очите се појави кога снимање.Широко се користи : нокти вез, двојно светлина употреба, широко се користи во студијата, како што се embroidering и фризура, повеќето професионални убавина пополнете светлината.Повеќе функции : шминка стил, светло-исполнет снимање, нежно светло, убава кожа, направи што повеќе убави.Работа со повеќето уреди кои поддржуваат USB порт, како лаптоп, моќ банка, AC адаптер итн.Безжичен ДАЛЕЧИНСКИ што ви овозможува да го контролирате вашиот телефон и полагање раце се слободни слики.Производ information Ring надворешен дијаметар : 18 inches Color : бела,црна,pink The излезна моќност е 20 WAdjustable спектар poleless затемнување : 1%-100% температура на Бојата 3200k to5500k Color рендерирање индекс РА>92 Number на монистра : 204 Gross тежина : 8500g Product големина : 50*20*50cm I сум многу среќен што може да се дојде во мојата продавница и да ви посакам среќен живот.Ве молиме оставете ги вашите повратни информации во e-mail, Доколку има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Вака можеби ќе ви се допадне..