• Свеж
SJOLOON 8x6ft Божиќ Фотографија Backdrops Дете Божиќ Камин Декорација Позадина за Фото Студио (11209)
zoom_in

SJOLOON 8x6ft Божиќ Фотографија Backdrops Дете Божиќ Камин Декорација Позадина за Фото Студио (11209)

DEN 767.76

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Големина : 8x6ft/(240x180cm).божиќ позадина за фотографија.Материјал : Печатени на хемиски влакна материјал за мала тежина и лесен за управување, одлична боја третман и реални детали.Се применуваат : Студио за фотографија , Децата, Семејството Партија, Отворено Фотографија,Festival And божиќ партија украси.Карактеристики : Item испратите укината, лесна за носење,со висока резолуција, силна артикулационите;.Други Служба : Ние може да се направи многу големина,Може да го прилагодите слика од купувачот, може да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Одлично за партијата и исто така можете да го прилагодите големина и фотографија позадина дизајн.

Вака можеби ќе ви се допадне..