• Свеж
LUOZZY Бисер Чанта Синџир на Модни Чанта Рака Торба Замена Синџир Торба DIY Додатоци(Злато-90CM)
zoom_in

LUOZZY Бисер Чанта Синџир на Модни Чанта Рака Торба Замена Синџир Торба DIY Додатоци(Злато-90CM)

DEN 327.12

Од стока
check Во продавницата

Се користи за DIY спојки, чанти и мини чанти без рачки, Одговара за девојки.Тоа би Можело да ги красат вашата торба добро, и направете ја вашата торба повеќе модерен и шармантна.На токи на двата краја од синџирот се лесни за инсталација и отстранување, и тие не се лесно да се скрши.Прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели кои сакаат DIY кеси, и тие ќе ви се допадне.Мала тежина и издржливи, Може да се користи за да го замени торба за на рака.

Вака можеби ќе ви се допадне..