• Свеж
Godox V860III-S TTL-со Голема Брзина на Синхронизација 1/8000s 2.4 G GN60 Li-ion Батерија Флеш Speedlite Speedlight со Xpro-S Безжична Предизвика Компатибилен Предавател за Камери со Sony Softbox,Филте
zoom_in

Godox V860III-S TTL-со Голема Брзина на Синхронизација 1/8000s 2.4 G GN60 Li-ion Батерија Флеш Speedlite Speedlight

DEN 2284.80

Од стока
check Во продавницата

Флеш компензацијата на Експозицијата(FEC) : Прирачник.Батеријата на V860 III флеш е заменлива со Godox V1 Speedlite.TTL Autoflash, Мулти Флеш, Прирачник Флеш 1/8000s Висока-Брзина на Синхронизација на Блиц Компензацијата на Експозицијата Еден-Пука .LED Моделирање Светилка; Моќност : 2 W.480; извор на Енергија : 7.TTL Autoflash, Мулти Флеш, Прирачник Флеш 1/8000s Висока-Брзина на Синхронизација на Блиц Компензацијата на Експозицијата Еден-Пука Флеш Покриеност : 20 до 200mm (14mm со широк panel)Авто-зум, (Флеш покриеност поставите автоматски да одговара на фокусно и големина на слика) и Прирачник zoom Exposure на системот за контрола : TTL II autoflash и прирачник флеш ;Мулти Флеш : Обезбедени (до 100 пати, 199 Hz)Флеш компензацијата на Експозицијата(FEC) : Прирачник.Sync режим : High-speed sync(до 1/8000 секунди), првата завеса ја синхронизирате, и втората завеса sync.

Вака можеби ќе ви се допадне..