• Свеж
Возрасни Црна Граница Лицето Маска Правец и Прашина-Доказ за Обновливи Црна
zoom_in

Возрасни Црна Граница Лицето Маска Правец и Прашина-Доказ за Обновливи Црна

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.еластична затворање затворање.Рака Мие Само.Изработени Од 100% Полиестер Влакна.Еластична Затворање.Производ Перформанси Тоа Е Направен Од Високо-Квалитет На Решетката Ткаенина, Има Добра Пропустливост На Воздух, Е Многу Удобно И Лесно Да Се Одржи, И Може Да Ја Спречи Прашина, Мали Честички Во Воздухот, Поленот, Итн.Dustproof, Анти-Мирис, Итн., Перат И Еднократно.Применливи Сценарија Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Ве Заштити Од Повреди, Како Што Се Магла, Чад, Возило На Издувните Гасови, Пасивното Пушење, Итн.Машина За Миење На Рацете, Брзо Сушење, Лесно Да Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашата Маска Е Направен Од Високо-Квалитет На Решетката Ткаенина, Има Добра Пропустливост На Воздух, Е Многу Удобно И Лесно Да Се Одржи, И Може Да Ја Спречи Прашина, Мали Честички Во Воздухот, Поленот, Итн.Dustproof, Анти-Мирис, Итн., Перат И Еднократно.Лесен И Свитлива, Тоа Е Многу Погодно Да Го Носи Маска Со Вас.Можете Да Ја Стави Маската Во Вашиот Џеб И Да Ја Однесете Со Вас.Погоден За Занает Сликарство, Градинарство, Велосипедизам, Кампување, Работи,Патувања, И Качување На Отворено Во Домашната Канцеларија.

Вака можеби ќе ви се допадне..