• Свеж
Hyperkin SupaBoy S Преносни Џеб Конзола за SNES/ Супер Famicom
zoom_in

Hyperkin SupaBoy S Преносни Џеб Конзола за SNES/ Супер Famicom

DEN 2879.76

Од стока
check Во продавницата

NTSC - ПАЛ регионот switch. 4.3 инчен екран со прилагодува осветленоста button.TV надвор преку AV и двоен оригинални SNES контролер поддршка.Стерео звук со 3.5 милиметарски џек за слушалки со батерија (преку Micro USB полнење пристаниште) Li-Ion батерија со 10 часови на траење на батеријата.Опис на производот На рачни Hyperkin Supa Boy S ќе игра оригинални SNES (NTSC И PAL) и SFC касети на вграден 4.3 инчен LCD екран.Тоа вклучува Д-подлога и се соочуваат со копчиња, како и десно и лево рамо копчиња.На Supa Boy S, исто така, вклучува два пред-вчитување на пристаништа кои се компатибилни со целосна големина SNES-компатибилен контролори и AV надвор.Тоа им овозможува до двајца играчи да се игра Supa Boy S на редовна ТВ екранот.Контакт Информации за производителот корисниците можат да ја контактираат Hyperkin е Услуга на Клиентите Тим - 626-571-5100 за смена на сите прашања.Supa Boy S Преносни Џеб Конзола вклучува десно и лево рамо копчиња, како и Д-подлога и се соочуваат со копчиња.Supa Boy S Преносни Џеб Конзола овозможува до двајца играчи да се игра Supa Boy S на редовна ТВ екранот.Тоа ќе играат оригиналната SNES и SFC касети на вграден 4.3 инчен LCD екран.

Вака можеби ќе ви се допадне..